خدمات

این مجموعه برای 5 سال متوالی تحت عنوان تنها مجری خدمات بیمه ای اتاق بازرگانی تهران در خصوص انجام کلیه ی امور بیمه ای اعضای حقیقی و حقوقی این مجموعه فعالیت نموده است و در حال حاضر با دو نمایندگی فعال بیمه آسیا و سامان امکان مشاوره، صدور و جبران خسارت در کلیه ی رشته های بیمه ای را برای مشتریان فراهم نموده است.

درمان و عمر وحوادث

حقوقی

 • شرکت های sme (بدون محدودیت تعداد) – [فرم ثبت نام] 
 • شرکت های بزرگ (تعداد بیش از 150 نفر)

حقیقی

انواع بیمه نامه

بیمه نامه درمان، عمر و حوادث، بیمه نامه شخص ثالث، بیمه نامه بدنه، بیمه نامه مسئولیت، بیمه نامه عمر و پس انداز و بیمه نامه باربری

 • تخفيف استثنايي حق بيمه
  به موجب انعقاد قراداد تجمیعی این بیمه از طریق اتاق بازرگانی صنایع ، معادن و کشاورزی تهران با بیمه آسیا نرخ حق بیمه از طریق این طرح به میزان قابل توجهی در مقایسه با سایر بیمه‌های درمان که به صورت منحصرا برای شرکت‌ها ارائه می‌شود کاهش یافته است.
 • بدون محدوديت تعداد پرسنل
  به عنوان اصلی‌ترین ویژگی این طرح می‌توان به نداشتن محدودیت تعداد پرسنل برای شرکت‌های طرف قرارداد اشاره کرد. کلیه قراردادهای بیمه درمان گروهی با شرط بیشتر بودن تعداد پرسنل از حداقل 50 نفر عرضه می‌شود و به دلیل این محدودیت همواره شرکت‌های کوچک و متوسط از امکان استفاده از خدمات بیمه درمان بی‌بهره بوده‌اند. برابر این تفاهم‌نامه قرارداد تکمیلی درمان بدون لحاظ کردن تعداد کارکنان شرکت‌های عضو اتاق تهران منعقد می‌شود و ابزاری است که به بنگاه‌های کوچک و متوسط امکان می‌دهد با بهبود سطح خدمات‌رسانی به کارکنان خود، پایداری خود را تقویت کنند.
 • بیمه آسیا، بیمه برتر
  در سال 99 ، آسیا برای هفتمین سال متوالی رتبه اول موسسات بیمه ای را کسب نمود و از افتخارات این شرکت می توان به کسب متعدد تندیس رضایتمندی مشتریان و رعایت حقوق مصرف کنندگان اشاره نمود.
 • ارائه طرح های متنوع
  کلیه شرکت های عضو مطابق نیاز پرسنل خود، امکان انتخاب یکی از دو طرح معرفی شده که دارای پوشش ها و حق بیمه متفاوت می باشد را دارند.
 • امکان استفاده از معرفی نامه آنلاین
  کلیه بیمه شدگان در صورت نیاز و با مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد، بدون ارائه معرفی نامه، تنها از طریق اعلام کد ملی می توانند از مزایای بیمه تکمیلی در آن مراکز درمانی استفاده نمایند.
 • ترکیب بیمه نامه درمان و عمر و حادثه
  بیمه آسیا در دوره ی جدید ثبت نام جهت افزایش رضایتمندی گروه اعضای اتاق بازرگانی تهران، این امکان را فراهم نمود تا متقاضیان طرح بیمه تکمیلی درمان با پرداخت حق بیمه جزئی از مزایای بیمه عمر و حوادث نیز بهره مند گردند.

درمان، عمر وحوادث