متن خبر

خدمات بیمه تکمیلی درمان اعضای حقوقی اتاق بازرگانی تهران

سنوات گذشته اتاق تهران در راستای بهبودبخشی خدمات خود به اعضا به‌ویژه بنگاه‌های کوچک و متوسط و با هدف توانمندسازی هرچه بیشتر آنها، با انعقاد قراردادی با شرکت بیمه آسیا، شرایطی را فراهم نمود که برابر آن شرکت‌های عضو اتاق تهران توانستند از خدمات بیمه تکمیلی درمان بهره‌مند شوند.

نظر به استقبال شرکت هاي محترم عضو براي پنجمين سال پياپي اين امکان فراهم گرديد و با توجه به بازخورد اعضاي محترم و در جهت تحقق هرچه بيشتر نياز شرکت ها در سال جاري طرح و پوشش هاي قابل ارائه بيمه اي متناسب با نياز اعضاي حقوقي و تعداد پرسنلشان تفکيک گرديده است.
نکته قابل‌توجه در ارائه اين خدمات اين است که قرارداد تکميلي درمان بدون لحاظ کردن تعداد کارکنان شرکت‌هاي عضو اتاق تهران نيز قابل انعقاد مي باشد و اين مهم ابزاري است که به بنگاه‌هاي کوچک و متوسط امکان مي‌دهد با بهبود سطح خدمات‌رساني به کارکنان خود، پايداري خود را تقويت کنند.
بعلاوه شرکت هاي بزرگ با تعداد پرسنل بالاي 150 نفر نيز مي توانند از طرح و پوشش هاي ويژه با نرخ هاي مناسب بهره مند گرددند.
برابر تفاهم اتاق تهران و شرکت بيمه آسيا، اعضاي حقوقي اتاق تهران مي‌توانند از طريق دستورالعمل زير به طور غير حضوري و با تکميل فرم‌ها اقدام به ثبت نام در اين طرح نمايند پس از آن شرکت بيمه آسيا با هماهنگي با بنگاه درخواست‌کننده و ثبت قرارداد امکان برخورداري از اين خدمت را فراهم مي‌کند.

معرفي طرح بيمه بازرگان

مزاياي طرح

تخفيف استثنايي حق بيمه: به موجب انعقاد قراداد تجميعي اين بيمه از طريق اتاق بازرگاني صنايع ، معادن و کشاورزي تهران با بيمه آسيا نرخ حق بيمه از طريق اين طرح به ميزان قابل توجهي در مقايسه با ساير بيمه‌هاي درمان که به صورت منحصرا براي شرکت‌ها ارائه مي‌شود کاهش يافته است.

حق بيمه کليه طرح هاي ارائه شده بدون افزايش نرخ نسبت به مدت مشابه سال گذشته مي باشد.

بدون محدوديت تعداد پرسنل:

به عنوان اصلي‌ترين ويژگي اين طرح مي‌توان به نداشتن محدوديت تعداد پرسنل براي شرکت‌هاي طرف قرارداد اشاره کرد. کليه قراردادهاي بيمه درمان گروهي با شرط بيشتر بودن تعداد پرسنل از حداقل 50 نفر عرضه مي‌شود و به دليل اين محدوديت همواره شرکت‌هاي کوچک و متوسط از امکان استفاده از خدمات بيمه درمان بي‌بهره بوده‌اند. برابر اين تفاهم‌نامه قرارداد تکميلي درمان بدون لحاظ کردن تعداد کارکنان شرکت‌هاي عضو اتاق تهران منعقد مي‌شود و ابزاري است که به بنگاه‌هاي کوچک و متوسط امکان مي‌دهد با بهبود سطح خدمات‌رساني به کارکنان خود، پايداري خود را تقويت کنند.

بيمه آسيا، بيمه برتر: در سال 99 ، آسيا براي هفتمين سال متوالي رتبه اول موسسات بيمه اي را کسب نمود و از افتخارات اين شرکت مي توان به کسب متعدد تنديس رضايتمندي مشتريان و رعايت حقوق مصرف کنندگان اشاره نمود.

ارائه طرح هاي متنوع: کليه شرکت هاي عضو مطابق نياز پرسنل خود، امکان انتخاب يکي از دو طرح معرفي شده که داراي پوشش ها و حق بيمه متفاوت مي باشد را دارند

امکان استفاده از معرفي نامه آنلاين: کليه بيمه شدگان در صورت نياز و با مراجعه به مراکز درماني طرف قرارداد، بدون ارائه معرفي نامه، تنها از طريق اعلام کد ملي مي توانند از مزاياي بيمه تکميلي در آن مراکز درماني استفاده نمايند

ترکيب بيمه نامه درمان و عمر و حادثه: بيمه آسيا در دوره ي جديد ثبت نام (سال 1400) جهت افزايش رضايتمندي گروه اعضاي اتاق بازرگاني تهران، اين امکان را فراهم نمود تا متقاضيان طرح بيمه تکميلي درمان با پرداخت حق بيمه جزئي از مزاياي بيمه عمر و حوادث نيز بهره مند گردند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *